Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Заступнику керівника так званої “Міграційної служби МВС ДНР” заочно повідомили про підозру у примусовій паспортизації громадян

Заступнику керівника так званої “Міграційної служби МВС ДНР” заочно повідомили про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України, порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 438 КК України).

Про це інформує пресслужба Донецької обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2016 року посадовець псевдоміністерства реалізовував політику окупаційної адміністрації РФ у Донецькій області щодо масової паспортизації осіб “паспортами гражданина ДНР”.

“Зокрема, отримувати вказаний документ вимушені особи, які працюють у гуманітарній, медичній та соціальних сферах, а також пенсіонери. У разі відмови, їм загрожує звільнення з роботи та позбавлення можливості оформлення пенсійних виплат. За даними правозахисних організацій на тимчасово окупованій території Донеччини вже видано майже 700 тисяч таких паспортів. Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus