Ви тут:
Суспільство Україна 

Засідання РНБО: запроваджені максимальні санкції проти Януковича, Азарова і колишніх топчиновників

“Під санкції підпадають, зокрема, Сергій Аксьонов, Валерій Грицай, Вадим Колесніченко, Сергій Курченко, Павло Лебедєв, Леонід Пасічник, Наталя Поклонська, Дмитро Табачник, Віктор Пшонка, Микола Ткаченко”, – йдеться у повідомленні.

Також Рада національної безпеки та оборони запровадила максимальні санкції проти 19 компаній, які володіють ліцензіями на використання надр, інформує Еспресо.TV.

“Прийнято рішення стосовно санкцій саме в контексті надрокористування”, – зазначив Данілов.

Данілов наголосив, що надра належать українському народу – це закріплено у Конституції. Однак аудит показав, що переважно наші надра належать “народові”, який “мешкає чи то на Віргінських островах, чи то на інших острівних державах”.

РНБО проведе аудит усіх без винятку дозволів, які видавали у сфері з 1994 року.

Список підсанкційних компаній: “Геоконнект”, “Глобал Геоінвест”, “Транссетгео”, “Геопост”, ” Геовертикаль”, “Геотаргет”, “Надрапрайд”, “Геофорс”, “Геостенс”, “Надравестгруп”, “Бест ойл компанії”, “Надрапростір”, “Інфогеотренд”, “Ейджин марка”, “Екогазальянс”, “Епівал енерджі”,”Юнол Ойл”, “Профіннафт”, “Бестгеотек”.

“Загалом до компаній застосовано максимальний вид санкцій, які може застосувати Україна та РНБО”, – йдеться у повідомленні.

 

Фото: Українська правда

Система Orphus