Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном

26 березня о 13:00 розпочалось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про Обласну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021 – 2025 роки.

2. Про Регіональну програму «Дітям Полтавщини – якісне харчування» на 2021 – 2024 роки.

3. Про Регіональну Програму підтримки наукової та інноваційної діяльності у Полтавській області на 2021 – 2024 роки.

4. Про зміну типу та найменування комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради».

5. Про передачу автомобілів у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

6. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки.

7. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області цілісного майнового комплексу комунального закладу «Спортивний комплекс м. Гребінка».
Розгляд листів та звернень

8. Про перерозподіл коштів головними розпорядниками.

9. Про план випуску соціально значущих видань місцевих авторів, що видаються за кошти обласного бюджету у 2021 році.

10. Про розподіл додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я та розподілу її між місцевими бюджетами на 2021 рік.

11. Про лист КУПЗФ РЛП «Диканський» Полтавської обласної ради щодо збільшення видатків з обласного бюджету на Програму фінансування комунальних установ природно-заповідного фонду Полтавської обласної ради на 2019 – 2023 роки.

12. Про листи ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо перегляду тарифів на теплову енергію та відповідні комунальні послуги згідно з заявами підприємства.

13. Про діяльність Комунальної бюджетної установи «Обласний контактний центр» Полтавської обласної ради у 2020 році.

14. Про листи Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», Полтавського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» щодо сприяння у передбаченні в обласному бюджеті на 2021 рік видатків для виконання Обласної програми забезпечення молоді житлом на 2018 – 2022 роки.

15. Про лист ТОВ «Овея» щодо надання дозволу на проведення капітального ремонту та здійснення невід’ємних поліпшень у приміщенні орендованої будівлі за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 76.

16. Про звернення директора Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Т. Лахач.

17. Про пропозицію депутатки обласної ради Ю. Цибульської щодо перейменування та розширення кола питань, що відносяться до повноважень постійних комісій.

18. Різне.

Система Orphus