Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин (наживо)

Сьогодні о 10:00 розпочалось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про стан виконання обласної цільової програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Полтавщини на період 2016 – 2025 роки» та оформлення лісовими господарствами правовстановлюючої документації на земельні ділянки лісогосподарського призначення.

2. Про річний звіт директора Полтавського обласного навчально-консультативного центру «Агротехнік», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст області про виконання показників ефективності використання спільного майна, а також майнового стану центру за 2020 рік.

3. Про обрання кандидатури для включення до складу конкурсної комісії з визначення виконавців заходів, які проводяться на конкурсній основі, згідно Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року.

4. Про обговорення рекомендацій щодо обрахування мінімальної суми річного доходу, отриманого від самостійного обробітку одного гектара земельної ділянки (паю) на території Полтавської області.

5. Різне.

Система Orphus