Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Зараз найнапруженіша ситуація з COVID-19 у Києві, – Степанов

У Києві найнапруженіша ситуація із захворюваністю на коронавірус, також не краща ситуація залишається в Житомирській, Одеській, Київській областях.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час засідання уряду 31 березня.

“На сьогодні у нас 11 регіонів перебуває на “червоному” рівні епіднебезпеки. З яких у трьох регіонах, а саме в західних: в Івано-Франківській, Закарпатській і Чернівецькій областях ми бачимо покращення ситуації. Заповненість ліжок з киснем на сьогодні в Івано-Франківській області складає 43%. А динаміка рівня госпіталізації, де ми зрівнюємо показники тиждень в тиждень, складає майже 16%.Тобто, і менша кількість госпіталізується, і як наслідок менша кількість перебуває на госпітальному ліжку”, – повідомив Степанов.

Читайте також: Єдине, що наразі знизить соціальні контакти – переведення людей на дистанційну роботу, – Радуцький про боротьбу з COVID

Міністр наголосив, що загально по країні на сьогодні 76 тис. 684 ліжка відведено під лікування хворих на COVID-19, при цьому зайнято 45 тис. 750 ліжок.

“Найнапруженіша ситуація зараз перебуває Києві. Завантаженість ліжок з киснем у нас на сьогодні складає 85,5%. Це найвищий показник по країні. Також напружена ситуація залишається в Житомирській, Одеській, Київській областях. Це ті регіони, де достатньо критична ситуація”, – зауважив Степанов.

Читайте також: ФОПам та найманим працівникам тих бізнесів, які підпали під обмеження червоних зон виплатять по 8 тис грн, – Шмигаль

За його словами, Хмельницька область найближчим часом може перейти в “червону” зону.

“Щодо решти областей, які поки не перебувають на “червоному” рівні епіднебезпеки. Найнапруженіша ситуація в Хмельницькій області. Виходячи з показників, ми бачимо, що найближчими днями вона може бути переведена на “червоний” рівень епіднебезпеки. Тому що є порушення наших критеріїв”, – додав Степанов.

Перейти до вмісту