Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З Полтави запустили новий автобусний рейс

З 26 березня з Центрального автовокзалу Полтави курсуватиме новий автобусний рейс Костянтинівка-Полтава.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці автовокзалу.

03:50 – відправлення з Костянтинівки

Маршрут руху автобуса:

03:50 – Костянтинівка

04:10 – Дружківка

04:30 – Краматорськ

04:50 – Слов”янськ

05:45 – Ізюм

07:20 – Чугуїв

08:05 – Харків

09:00 – Валки

10:00 – Чутове

Полтава (прибуття до Полтави – 11:00).

ЗВОРОТНИЙ РЕЙС:

11:30 – відправлення автобуса з Полтави

11:30 – Полтава

12:10 – Чутове

12:40 – Валки

13:50 – Харків

14:30 – Чугуїв

15:50 – Ізюм

16:50 – Слов”янськ

17:20 – Краматорськ

17:35 – Дружківка

Костянтинівка (прибуття до Костянтинівки – 17:55).

Квитки придбати можна у касах Центрального автовокзалу, автостанцій Полтави та області, у мобільному додатку автовокзалу (скачати можна Google play чи AppStore) чи на сайті автовокзалу.

Система Orphus