Ви тут:
децентралізація Освіта Полтавщина Суспільство 

З Полтавщини обрали чотири громади для участі у проєкті DECIDE

У грудні 2020 року громадська організація “Розвиток громадянських компетентностей в Україні” оголосила Конкурсний відбір територіальних громад-партнерів Проєкту DECIDE в Івано-Франківській, Луганській, Одеській та Полтавській областях.

За результатами конкурсного відбору з Полтавщини обрали чотири громади – Білоцерківську, Мачухівську, Терешківську та Решетилівську, повідомили на фейсбук-сторінці проєкту DECIDE.

“Ці територіальні громади у найближчі чотири роки співпрацюватимуть із проєктом DECIDE щодо розбудови ефективної системи управління освітою у громадах. Незабаром – підписання меморандумів та спільна копітка праця  задля розвитку якісної освіти у громадах”, – йдеться у повідомленні.

Проєкт DECIDE спрямований на підтримку двох важливих реформ – освіти та децентралізації. Результатом діяльності проєкту має стати впровадження та розвиток демократичного, прозорого й підзвітного управління освітою в громадах-партнерах, залучення громадян до прийняття рішень в ОТГ, включаючи учнів та учениць, освітян, представників влади, батьків, ЗМІ.

Нагадаємо, проєкт DECIDE реалізується у Полтавській області з червня 2020 року.

Система Orphus