Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

З початку року полтавські аудитори забезпечили відшкодування втрат фінансових на 4,5 млн грн

Упродовж січня-лютого 2021 року виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 42 млн грн. Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 4,5 млн грн. 

Про це повідомили у пресслужбі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів минулих років та за результатами впроваджених рекомендацій у січні-лютому досягнуто економічного ефекту на суму понад 63 млн грн. Правоохоронним органам передано матеріали 3 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудових розслідування та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення законодавства з фінансових питань чотирьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, трьох посадових осіб – до дисциплінарної. За порушення законодавства про закупівлі на розгляд до суду направлено 6 протоколів про адміністративні правопорушення. Упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів через неефективні управлінські дії або рішення на суму понад 8 млн грн.

Система Orphus