Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

З початку року на Полтавщині додатково оформили офіційні трудові відносини з 155 працівниками

Упродовж січня-лютого 2021 року за результатами проведених документальних перевірок порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадян встановлені по одному суб’єкту господарювання.

Додатково донараховано військового збору 50,2 тис. грн., та забезпечення стягнення донарахованих сум єдиного внеску за результатами перевірок минулих років в сумі 358,6 тис. гривень. Про це повідомив в.о. заступника начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Бондаренко, 

Крім того в.о. заступника керівника ГУ ДПС в області відзначив, що завдяки вжитим заходам, як то: проведення спільних рейдів у складі робочих груп по легалізації заробітної плати та зайнятості населення, обстеження місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання та проведеної індивідуально-роз’яснювальної роботи з платниками податків, додатково оформлено трудові відносини з 155 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб в сумі 131,8 тис. грн., єдиного внеску в сумі 161 тис. грн. та військового збору в сумі 21,3 тис. гривень.

Система Orphus