Ви тут:

Ювелірні прикраси. Характеристика та різновид

Ювелірні прикраси виготовляються з найкрасивіших і дорогих матеріалів. Кожна прикраса буде по-своєму шляхетною та яскравою. Кожна з них створюється за допомогою ювелірного майстра або ж машинного способу. Ще в первісному світі люди хотіли прикрашати своє тіло чимось гарним та незабутнім. Є такі історики, які підтверджують те, що прикраси насправді з’явилися набагато раніше, ніж навіть одяг людей. 21 століття – це час для чарівних і модних прикрас, які здатні підкреслювати не тільки красу очей або вигини тонкої шиї, але ще й готові підкреслити ваш характер, стиль та індивідуальність. Ювелірні прикраси, які ви бачите перед собою, допоможуть вам бути краще кожен день, а не тільки на свята або з особливого приводу.

Ювелірний інтернет магазин “Діамант” представляє прикраси в найрізноманітніших стилях, формах, які навіть відрізняються своїми кольорами, стилями та матеріалом. Ви легко можете знайти прикраси для рук, ніг, шиї і всього тіла. Кількість і правда дуже вражає, тому краще ознайомиться з деякими представниками.

Кільця

Кільце, як правило прикрашає пальці рук. На ювелірному ринку, кільця займають найбільшу частину продажів, тому, перед тим, як купити, потрібно знати, що є такі типи:

  1. для заручин;
  2. парні кільця;
  3. ажурні;
  4. кільця, які не мають розміру (безрозмірні);
  5. слейв-браслет.

Більшість людей вважає, що кільця – це особистий подарунок. Але, в 21 столітті не варто звертати увагу на стереотипи і подарувати таку прикрасу можна будь-якій людині на День народження, Новий Рік, 8 березня та навіть чоловікам на день захисника.

Чоловічий варіант кілець представлені в строгому, стриманому стилі, без прикрас з каміння. Жіночі ж, в свою чергу можуть мати найсміливіший й різноманітний дизайн, написи, камені та навіть химерні символи у вигляді сердечка, корони або ж зірочки.

Сережки

Дані прикраси були придумані, для того щоб прикрасити і підкреслити красу вух. Для того щоб носити гарну прикрасу в своїй мочці, її потрібно для початку проколоти. Це стильна та популярна прикраса будь-якої дівчини й навіть хлопців, не дивлячись на вік. Сережки бувають такими:

  • пусети, які діляться на звичайні, подвійні і поодинокі;
  • конго;
  • підвіски;
  • кафи;
  • ажурні вироби і класичні гвоздики.

Зараз пусети вважаються найпопулярнішими сережками, які можна носити кожен день, а на вечірню зміну дуже добре підійдуть ажурні.

Купити прикрасу з каталогу інтернет магазину “Діамант” можна дуже швидко. Кожна дівчина, жінка та навіть бабуся будуть в захваті від такого подарунку з приводом та без нього.

Система Orphus Поделиться на fb