Ви тут:
Суспільство 

Єрмак зміцнює міжнародний напрямок в ОП для спільної з США боротьби проти Кремля, – політолог

Призначення Ігоря Брусила заступником голови Офісу Президента може мати вплив на комунікацію з США в питанні протидії Росії. Про це повідомив політолог Андрій Золотарьов.

Він звернув увагу на те, як була сформульована зона відповідальності Брусила: «якісна організація і змістовне наповнення міжнародних візитів президента Зеленського».

«Цим кадровим ходом Андрій Єрмак (глава Офісу Президента – прим. ред.) підсилює команду ОП, а саме – її міжнародну складову. Це необхідно, щоб налагодити ефективну комунікацію з Вашингтоном», – зазначив експерт.

За його словами, останнім часом Президенту Володимиру Зеленському та Офісу глави держави доводиться відчувати зростаючий тиск з боку Росії в питаннях Мінських угод, водопостачання окупованого Криму, а також санкцій проти нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука і його активів.

«У таких умовах для Єрмака вкрай важливо посилити роботу з Вашингтоном проти РФ. Цілком ймовірно, що Брусило – не остання кадрова перестановка. І, якщо і не на рівні заступника голови ОП, то на рівні радників і консультантів цей напрямок посилюватимуть», – пояснив Золотарьов.

 

 

Система Orphus Поделиться на fb