Ви тут:
Суспільство Україна 

Єрмак створює єдиний фронт з США проти впливу Кремля, – експерт

Останні кадрові призначення, ініційовані главою Офісу резидента Андрієм Єрмаком, дозволили посилити взаємодію з США в питанні протистояння Росії.

Про це повідомив в Facebook політконсультант Сергій Биков.

За його словами, Україна отримала важливий сигнал від Вашингтону: розвідка США не визнала причетність влади України до втручання в американські вибори, а президент Джо Байден відкрито навал президента РФ Володимира Путіна «вбивцею» і звинуватив того в спробах впливати на виборчі процеси. Народні депутати Олександр Дубинський і Андрій Деркач вже потрапили під санкції за участь у кампанії, організованій Кремлем.

«Для Банкової відкритий коридор можливостей – нейтралітет в позиції американських виборів спрацював. Офіс президента кадрово підсилює міжнародний напрямок. Оксана Маркарова відправлена ​​послом України в США, заступником в ОП узятий Ігор Брусило. Маркарова повинна працювати з демократичним лобі в США, а Брусило змістовно готувати візити президента, наповнюючи їх змістом. Ці кадрові рішення були тактичними ходами Андрія Єрмака, який відповідає за міжнародку. Посилення роботи на американському напрямку безпосередньо впливає на важливий аспект дій Офісу президента», – розповів експерт.

Як пояснив Биков, в даний момент готується розмова радників глав країн Нормандського формату. Росія намагається заблокувати бесіду, відтягуючи її з метою не допустити зустрічі, яку Україна хоче провести вже навесні.

У свою чергу Єрмак активно займається підготовкою даної зустрічі, посилюючи взаємодію з США, демонструючи Байдену бажання боротися з російським впливом в Україні.

«Очевидно, що Єрмак затіяв багатоходівку зі спробою налагодити предметні відносини з США по Росії, посилити тиск на Москву з питання Криму», – зазначив політконсультант.

Система Orphus