Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Єдине, що наразі знизить соціальні контакти – переведення людей на дистанційну роботу, – Радуцький про боротьбу з COVID

Єдине, що наразі знизить соціальні контакти – переведення максимальної кількості людей на дистанційну роботу та навчання онлайн.

Про це написав у соцмережі голова Комітету з питань здоров’я нації, голова тимчасової робочої групи з питань реформування системи охорони здоров’я Михайло Радуцький.

Він зазначив, що минулої доби в Україні зафіксували найбільшу кількість госпіталізацій та летальних випадків від COVID-19 з початку пандемії.

“Чи варто ще більше підсилювати карантинні обмеження? В деяких регіонах місцева влада вагається – чи зупиняти громадський транспорт. Теоретично це правильно. Але я не вважаю, що сьогодні це спрацює. Зупинка транспорту призведе до масових протестів та ще більшого соціального напруження. Єдине, що наразі знизить соціальні контакти – переведення максимальної кількості людей на дистанційну роботу та навчання онлайн. Лише таким чином ми знизимо навантаження на громадській транспорт”, – наголосив Радуцький.

Читайте також: На Полтавщині посилили карантинні обмеження у Полтавській, Горішньоплавнівській, Миргородській, Лубенській та Гадяцькій громадах

У діях місцевої влади, народного депутата, дивує повна відсутність соціальної реклами, яка б мотивувала людей дотримуватись правил – убезпечувати себе та оточуючих.

“Штрафи та перевірки – не єдиний засіб боротьби з порушниками. У метро, маршрутці, на вуличних біл-бордах було б корисно постійно нагадувати людям – небезпека поруч. Не погрожувати і лякати, а дякувати їм за громадянську позицію. Мені здається, якщо людина у маршрутці прочитає надпис «Дякуємо, що одягнув маску. Ти врятував чиєсь життя», вона зовсім по-іншому ставитиметься до такої простої, але необхідної дії. Українці мають відчувати, що дотримання правил – це не лише обов’язок, а велика соціальна місія”, – зазначив Радуцький.

Система Orphus