Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Як уникнути помилок під час пошуку роботи, – радять у Полтавському обласному центрі зайнятості

Головний документ під час пошуку роботу – резюме, а це означає, що потрібно максимально відповідально підійти до його написання.

У Полтавському обласному центрі зайнятості радять уважно прочитати вимоги роботодавця до кандидата на вакансію та перевір, чи є такі «ключові слова» у твоєму резюме. Якщо їх немає, але ти розбираєшся в заявленій роботодавцем темі – просто перефразуй інформацію.

Найбільша помилка людей, які шукають роботу, – пасивний пошук. Тобто ти розміщуєш резюме на сайтах, а потім чекаєш дзвінків – день, два, три… Така тактика пошуку роботи не буде дуже дієвою. Якщо будеш тільки сидіти та чекати, то прийде не роботодавець, а старість.

Обізнаний – отже, озброєний. Коли ти пройшов етап відбору претендентів, підготуйся до співбесіди!

Не варто ігнорувати цей важливий момент, мовляв, зорієнтуюся на місці. Ознайомся з інформацією про компанію, подумай, які питання можеш почути на співбесіді, підготуй на них відповіді. Головне – це твоя обізнаність, впевненість у собі та щира усмішка.

“Якщо ти написав ідеальне резюме та вже прийшов на співбесіду – це ще не гарантія, що ти в штаті компанії. Роботодавець може запропонувати тобі зробити тестове завдання, яке підтвердить твої професійні здібності. Під час виконання цього завдання зрозумієш, чи подобається тобі напрямок подальшої трудової діяльності, чи ні. Така «проба пера» дасть можливість уникнути розчарувань у майбутньому, якщо робота тобі не подобається”, – радять фахівці.

фото ілюстраційне

Система Orphus