Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як схуднути за допомогою бігу: поради

Біг – дієвий інструмент для схуднення. Він визнаний одним з найбільш ефективних засобів для схуднення.

Поки остаточної відповіді на питання, чи є біг хорошим способом зменшити відсоток жиру в організмі, немає. Це залежить від багатьох обставин, пише maximum.fm.

Наскільки можна схуднути, буде залежати від статури, харчування, генетики та інших факторів. Не існує єдиної формули для всіх. Однак є кроки, які можна зробити, щоб отримати максимальну віддачу від пройдених кілометрів.

Хоча точна відстань корисної пробіжки буде залежати від ваги, рівня фізичної підготовки і того, як далеко ви готові пробігти, є кілька тестів, які можна використовувати, щоб визначити ідеальну щотижневу кількість пройдених кілометрів. Щоб скинути, скажімо, пів кілограма на тиждень, потрібно спалювати додатково 500 або більше калорій щодня.

Дослідження показують, що високоінтенсивні інтервальні тренування (HIIT) – спринти, біг по горбах і так далі – найбільш ефективні для схуднення. Фактично HIIT допоможе спалювати на третину більше жиру, ніж вправи середньої інтенсивності (наприклад, біг підтюпцем).

Багато досліджень виявили, що аеробні вправи від помірної до високої інтенсивності, такі як біг, спрямовані на шкідливий жир на животі, навіть без змін дієти.

Фото: pexels

Система Orphus Поделиться на fb