Ви тут:
Суспільство 

Як розіграти чоловіка або дружину на 1 квітня

Традиційне свято, яке відзначається у перший день квітня, до нас прийшло з Німеччини, імовірно, на початку XVIII ст.

Цей день не внесено ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається у різних країнах світу. В одних країнах 1 квітня називають Днем сміху, в інших — Днем дурня. У цей день кожен хоче пожартувати над кимсь, тож ніхто не застрахований від розіграшів і навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються.

Варіанти розіграшів від lviv.vgorode:

– беремо пачку від порошку, добре вимиваємо її, засипаємо туди дитячу суміш. Сівши на кухні зручніше та розпаковуємо пачку й ложкою починаємо їсти вміст;

– на 1 квітня надіньте темну водолазку, сорочку чи светр. За допомогою голки виведіть нитку на лицьову сторону одягу, наприклад, на плечі. При цьому нитку не слід відривати від катушки, яку ви спочатку покладіть в кишеню. Будьте впевнені,  що друга половинка захоче прибрати нитку з вашого одягу.

– можна зателефонувати вночі. Коли ваша половинка підніме трубку сказати беземоційним голосом: “У Києві третя година двадцять п’ять хвилин!”.

– на тюбик зубної пасти, у якої ковпачок відкручується і відкидається, разом з ковпачком закрутіть невеликий шматок поліетиленової плівки. Кришка ковпачка відкривається, пасту видно, але чомусь видавити її неможливо.

Система Orphus