Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як пробудити креативність: 9 ідей

Навчитись нестандартного мислення не так просто, особливо, якщо застрягли в рутині.

Але ці поради допоможуть повернути собі креативність та творчий підхід, пише maximum.fm.

Проведіть годину без пустих балачок. Упродовж 60 хвилин відповідайте лише на прямі питання у своєму звичайному оточенні. Дуже важливо поводитись максимально звично, не створюючи враження, що ви не в гуморі. Не піддавайтесь на спроби вивідати у вас інформацію, а також не робіть зауважень іншим.

30 хвилин приділіть думкам про один предмет. Зважаючи на те, що місія здається дуже складною, оскільки не можна відволікатись ні на що інше, то можна починати практикувати цю вправу з 5 хвилин.

Спробуйте говорити лише про себе. Але є умови: без скарг, без вихваляння себе, а також так, щоб співрозмовники не сумували.

Перед входом у приміщення оцініть його розміри. Приміром, ви прямуєте у кафе, де вас вже очікують друзі. Але перед дверима зупиніться на мить і спробуйте схарактеризувати його простір.

Не вживайте слів “я/моє/мені” упродовж 15 хвилин під час спілкування з кимось. Це здається дуже простим завданням, але насправді не піддається одразу.

Складіть суворий план і дотримуйтесь його упродовж двох годин. Не можна відволікатись на супутні справи, якщо їх нема у переліку.

Відповідайте “так” на всі питання та пропозиції упродовж дня. Звісно ж, в міру розумного.

Читайте також: 7 порад для тих, хто хоче стати пунктуальним

Дозвольте новому знайомому балакати лише про себе, але щоб він не усвідомлював цього. А потім спробуйте повернути розмову вихованими питаннями так, щоб у ній була спільна тема. Важливо, зробити це без негативу.

Поставте собі 12 випадкових завдань. Це може бути сніданок у несподіваному місці, прогулянка тривалістю у 4 години без зупинок, відмова від солодощів на весь день, спробувати пропрацювати всю ніч, не користуватись соцмережами кілька годин і тому подібне.

Фото: pexels

Система Orphus