Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Як отримати ключ електронного цифрового підпису

З початку 2021 року у відділі реєстрації користувачів при Головному управлінні ДПС у Полтавській області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДПС отримали електронні довірчі послуги 1885 заявників. З них було сформовано 4392 кваліфікованих сертифікати.

Як зазначили у пресслужбі ГУ ДПС у Полтавській області,значна кількість клієнтів користуються електронним сервісом повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом без особистої присутності у віддалених пунктах реєстрації.

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує: з питань отримання ключа електронного цифрового підпису з метою подання звітності в електронному вигляді, платники мають можливість звернутися до Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, що знаходиться в приміщенні за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 155, зал №1, кім. №1, тел.:(0532) 59-41-05 або м. Кременчук, вул. Троїцька, 76,  кім.№102 (секція 2), тел.: (0536) 74-20-26.

Доступ до численних електронних сервісів податкової служби надає електронний цифровий підпис (ЕЦП), зокрема, до Електронного кабінету cabinet.tax.gov.ua, за допомогою якого можна звертатися до ДПС за послугами в онлайн режимі.

фото ілюстративне

Система Orphus