Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Як отримати ID-картку підліткам: роз’яснення Міграціної служби Полтавщини

Міграційна служба Полтавщини нагадує, що починаючи з 14 років підлітки мають змогу самостійно та безкоштовно оформити свій найважливіший документ у житті – сучасний, надійний та мобільний паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.

Наявність паспорта дає багато переваг – від можливості скласти ЗНО (паспорт є обов’язковим в переліку документів), до плюсів користування різноманітними електронними сервісами, популярним застосунком для смартфону «Дія» тощо.

Все, що потрібно зробити – це після того, як виповнилось 14 років, звернутися до найближчого підрозділу Міграційної служби (під час карантину можна завітати до будь-якого незалежно від реєстрації місця проживання).

Для зручності можна скористатися чат-ботами ДМС у Viber і Telegram, які:

нададуть вам індивідуальний перелік необхідних документів;

допоможуть записатися в електронну чергу;

дадуть можливість слідкувати за станом оформлення документа аж до моменту його отримання.

До речі, якщо досягнули 14-річного віку, але не зверталися до податкової служби за отриманням РНОКПП – не варто хвилюватися, можна отримати перший паспорт громадянина України у вигляді ID-картки вже з внесеним РНКОПП, за відповідною заявою. Послуга безкоштовна та надається за бажанням.

З графіком роботи підрозділів можна ознайомитися на сайті ДМС України, звертайтеся на номер телефону «гарячої лінії» (0532)60-89-69 або на сторінку у соціальній мережі Facebook УДМС України в Полтавській області.

Фото: ілюстративне

Система Orphus