Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як можна подолати швидкість світла: вчені створили першу реалістичну модель варп-двигуна

Вчені Лабораторії дослідження просунутих форм руху в Нью-Йорку вигадали новий тип варп-двигуна, що не суперечить законам фізики.

Про це повідомляє видання Science Alert, інформує канал “Прямий“.

На відміну від двигуна Алькубьерре більш реалістичний спосіб переміщення, адже він не вимагає величезної кількості негативної енергії, зібраної в одному місці.

Зазначається, що негативна енергія дозволяє обійти деякі обмеження теорії відносності Ейнштейна, які не дозволяють космічним кораблям рухатися з надсвітовою швидкістю.

“Вважалося, що вона необхідна для того, щоб стискати і розширювати простір швидше за швидкість світла. Однак негативна енергія в природі реалізується лише у вигляді квантових флуктуацій, а для створення двигуна Алькубьерре її кількість повинна відповідати масі, як мінімум, Юпітера або навіть Сонця”, – йдеться у дослідженні.

Передбачається, що  негативна енергія не буде потрібно, однак маса, здатна деформувати простір-час, буде порівнянна з масою Землі. Її необхідно сконцентрувати в обсязі діаметром десять метрів.

“Крім того, сама форма варп-двигуна також впливає на кількість необхідної енергії. Так широкий корабель зажадає менше маси, ніж довгий і тонкий. Однак вчені поки не знають, яким чином можна побудувати зореліт, заснований на виявлених принципах”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Pixabay

Система Orphus