Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Як дотримуються карантину у Машівській громаді, – перевірила Держпродспоживслужба

Машівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області на території Машівської територіальної громади провело позапланові перевірки щодо дотримання карантину.

– 1 позапланову перевірку закладу дошкільної освіти щодо дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Порушень не виявлено.

– 2 позапланові перевірки виконання протиепідемічних вимог щодо діяльності закладів роздрібної торгівлі харчовими продуктами під час карантину, встановлених Головним державним санітарним лікарем України. Під час перевірки було виявлено наступні порушення: при вході до закладу не розміщене повідомлення з проханням до відвідувачів утриматися від відвідування закладу при наявності ознак респіраторних захворювань, порушується дезінфекційний режим (відсутня інструкція, на ємності з дезінфекційним розчином відсутня назва, відсоткова концентрація та дата приготування), допускається одночасне перебування відвідувачів у закладі 2 особи (при розрахунку не більше 1 особи), порушуються вимоги щодо носіння масок відвідувачами та працівниками (маска не закривала ніс). За результатами перевірки спеціалістами Машівського управління складено 2 приписи.

– 1 позапланову перевірку перукарні щодо дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Порушень не виявлено.

Про це інформує сайт Держпродспоживслужби у Полтавській області.

“З працівниками об’єктів проводиться активна роз’яснювальна робота щодо дотримання вимог карантину та обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Машівської та Михайлівської територіальних громад гострої респіраторної хвороби COVID – 19 та необхідності дотримання протиепідемічних заходів”, – зазначають у Держпродспоживслужбі.

Система Orphus