Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вже вдруге у Полтаві відбулися загальні збори Національної академії правових наук України

У Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проводять загальні збори Національної академії правових наук України. 

На початку зборів перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук зачитав вітальні адреси від Президента України Володимира Зеленського та Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Участь у заході взяли голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та його заступник Євген Греков, повідомили у Полтавській ОДА.

“Коли Президент України приїздив на Полтавщину, ми презентували Стратегію розвитку області до 2027 року й говорили, що наша область – це аграрний, промисловий регіон і культурний центр України. Вона має всі можливості стати й науковим центром також, зокрема правової науки. Полтавщина може запропонувати якісне навчання для охочих вивчати право. Ми всіляко підтримуємо розвиток сфери освіти і зацікавлені, щоб результати наукових досягнень втілювалися на практиці”, – зазначив Олег Синєгубов.

Президент Національної академії правових наук України Олександр Петришин розповів, що 2020 рік став одним із найскладніших у роботі академії.

“Ми вимушені пристосовуватися до нової реальності, починаючи від пересування та спілкування й закінчуючи змінами у правових відносинах і наукових дослідженнях. Зокрема широко застосовуємо в роботі академії, її наукових інститутів різні онлай-режими і месенджери, освоюємо нові цифрові технології”, – зазначив Олександр Петришин.

Національна академія правових наук України є лідером розвитку правової науки в Україні та ініціатором досліджень у галузі держави і права. На зборах розглянули питання внесення змін до Статуту академії, затвердження Стратегії її розвитку на 2021-2025 роки. Також підбили підсумки діяльності наукової установи в 2020 році.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus