Визначились перші чвертьфіналісти Ліги Чемпіонів

До наступного раунду прогнозовано вийшли мадридський Реал та Манчестер Сіті.

Як повідомляє 24 футбол, перший матч між Аталантою та Реалом завершився мінімальною перемогою “вершкових” у Бергамо. Та зустріч внаслідок раннього вилучення Фройлера не потішила великою кількістю моментів, адже бергамаски змушені були сісти в глуху оборону, зруйнувавши стартовий план і мадридцям. На “Альфредо Ді Стефано” все мало виглядати веселіше – італійцям необхідно було відігруватись. Заради цього Джан П’єро Гасперіні випустив у старт Маліновського, з яким у парі під Муріелем діяв Пашаліч.

Гості розпочали зустріч набагато активніше, організувавши низку перспективних атак у стартові 15 хвилин. Вже на 3-й Госенс провів перший удар, замкнувши простріл на ближній кут воротарського – вийшло слабенько й в руки Куртуа. На 5-й Маліновський відібрав м’яч у Начо й запускав проникний пас у штрафний (захисники не дали за нього зачепитись), а на 11-й Пашаліч відкрився під розрізну передачу на лівий край карного майданчика – Маріо готовий був пробивати, але Рамос в останню мить висмикнув м’яч з-під хорвата. На 15-й же з лінії штрафного після відскоку стріляв Джімшіті, але цим він лишень налякав мадридських горобців.

Поступово Реал вирівняв хід зустрічі, але в середині першого тайму про домінування говорити було зарано. “Вершкові” просто розкатували м’яч на чужій половині, Аталанта відповідала контратаками, але моментів не виникало аж до 27-ї хвилини, коли бергамаски розкрилися на кутовому. Вальверде перехопив м’яч і віддав діагональ на Вінісіуса, той пройшов по лівому флангу до штрафного й обігрався у стіночку з Бензема, однак подальший постріл метрів з 12-ти накрив Джімшіті. Все завершилось відскоком на Модріча та дальнім ударом по горобцях.
Цей момент, схоже, дещо налякав Аталанту, адже вже через дві хвилини Вінісіус увірвався на лівий край карного майданчика й майже обійшов Ромеро. Бразилець впав, відпустивши м’яч, однак Дані Маккелі наказав грати далі. І Реал дограв, а допоміг йому в цьому голкіпер Спортьєлло. На 34-й хвилині він вибив м’яч прямо у Модріча, а Лука моментально влетів на правий фланг штрафного й покотив вправо на Бензема – Карім же спокійно пробив у дальній кут. 1:0.

Йосіп вийшов на 56-й хвилині, а на 57-й поховав Аталанту невдалим пасом назад на Маліновського. Вінісіус перехопив його і втік від Руслана, а перед штрафним його збив Толої – арбітр Дані Маккелі призначив пенальті! Рішення виглядало суперечливим, адже перший дотик до ноги Вінісіуса стався перед лінією, а другий відбувся десь над нею.
VAR гостей не врятувавв, а Рамос точним ударом з “позначки” реалізував вирок – 2:0.

Надалі мадридці нарощували власну перевагу та здобули підсумкову перемогу з рахунком 3:1.

У паралельному матчі Борусія протистояла Манчестер Сіті.
Манчестер Сіті на старті зустрічі тотально контролював м’яч, володіння доходило до 85%. Вривання Фодена та Гюндогана з глибини створювали обороні Гладбаха величезні проблеми, але німців рятував голкіпер.
І все ж до середини тайму “містяни” організували дві атаки, в яких Зоммер був безсилим. Де Брюйне розкішно бахнув під поперечину з лінії штрафного і відкрив рахунок. Фоден прорвався через центр і викотив на удар Гюндогану – Ілкай закріпив перевагу Сіті (2:0).