Ви тут:
Спорт Суспільство 

Визначили найкращих шахістів України 2020 року

Антон Коробов і Наталя Букса минулого року показали кращий результат з-поміж шахістів країни.

Як повідомляє спільнота “Українські шахи” у соцмережі facebook, відомі українські гросмейстери Антон Коробов (Харків) і Наталя Букса (Львів) стали лауреатами конкурсу «Шаховий Гетьман» як найкращий шахіст і найкраща шахістка України 2020 року.

Лауреати конкурсу «Шаховий Гетьман», який щорічно влаштовує спільнота «Українські шахи», визначаються шляхом персонального голосування. В ньому беруть участь лише українські гросмейстери. Кожен називає п’ятірки найкращих у чоловічих і жіночих шахах. За перше місце номінант отримує 10 балів, за друге – 7, за третє – 5, за четверте – 3, за п’яте – 1.

У конкурсі «Шаховий Гетьман»-2020 Антон Коробов набрав 297 балів (27 опитаних гросмейстерів поставили його на перше місце, 3 – на друге, 1 – на третє і 1 – на п’яте), Букса набрала 221 бал (18 – перших місць, 3 – других, 4 – третіх). Загалом в опитуванні-2020 взяли участь 68 (!) гросмейстерів.

Коробов та Букса стали лауреатами конкурсу «Шаховий Гетьман», в першу чергу, завдяки своїм перемогам на чемпіонаті України-2020, а також вони вдало зіграли на кількох престижних онлайн-турнірах.

Система Orphus