Ви тут:
Спорт Суспільство 

Визначили найкращих легкоатлетів лютого в Україні

Вдруге поспіль найкращими легкоатлеткою і легкоатлетом місяця в Україні визнано Ярославу Магучіх і Андрія Проценка.

Як розповіли у Федерації легкої атлетики, в лютому Ярослава Магучіх виграла змагання зі стрибків у висоту в Банській Бистриці з абсолютним рекордом України, рекордом Європи U23 в приміщенні та найкращим результатом сезону у світі (2.06 м).

«Я їхала в Банську Бистрицю, маючи на меті підняти свій особистий рекорд на один сантиметр і подолати 2.03. Зробивши це, думала зупинитися, адже це наше з тренеркою правило, та потім вирішили спробувати виконати бодай одну спробу на 2.06 і це… це було неймовірно!» – прокоментувала тоді результат Ярослава Магучіх.

Вже за кілька днів учениця Тетяни Степанової у Сумах виграла титул чемпіонки України в приміщенні, продовживши серію стрибків на рівні двох метрів – 2.00 м.

«Я ще не повністю відновилася після 2.06 метрів у Банській Бистриці, проте рада, що все ж змагалася на чемпіонаті України в приміщенні і показала хороший результат, 2.00 метри. До того ж виконала спроби на 2.05. Так, були технічні помилки, але коли немає, над чим працювати, то й кращого результаті годі чекати», – зазначила після виступу Магучіх.

Андрій Проценко, як і Магучіх, почав лютий зі змагань у Банській Бистриці. Учень Геннадія Зуєва в Словаччині став третім з результатом 2.28 м і виконав досить непогані спроби на 2.31. Тоді він сказав, що трішки перехитрив з розбігом:

«На першу спробу я відніс розбіг на потрібну для цієї висоти мітку, але мені здалося, що відштовхнувся задалеко, тому знову скоротив розбіг на пів ступні. Саме їх мені і не вистачило у третій спробі. Я не врахував того, що на цій висоті я лише почав розстрибуватися на повну».

На чемпіонаті України в приміщенні Проценко намагався берегти себе, адже турбував ахілл, а попереду мав бути головний турнір зимового сезону – чемпіонат Європи в приміщенні. Але навіть попри це Андрій зміг виграти золото, повторивши результат 2.28 м.

Система Orphus