Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Всеукраїнська школа онлайн стане частиною Єдиного порталу цифрової освіти

Онлайн-платформа “Всеукраїнська школа онлайн” стане частиною Єдиного державного порталу цифрової освіти “Дія. Цифрова освіта”.

Про це повідомили у пресслужбі Міносвіти.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів, що вебпортал цифрової освіти “Дія. Цифрова освіта” вже сьогодні є універсальним інструментом навчання для людей різних вікових категорій і професій. Він постійно наповнюється освітніми матеріалами, серіалами з одночасною можливістю перевірити (через Цифрограм) і підвищити рівень цифрової компетентності користувачів.

На порталі також передбачена можливість пройти курси (зокрема, вчителям і школярам) та отримати сертифікати з організації інтерактивного дистанційного навчання, цифрової грамотності для вчителів, підприємництва, фінансової та медійної грамотності, кібербезпеки, штучного інтелекту, діджитал-маркетингу тощо.

“Платформа “Всеукраїнська школа онлайн”, своєю чергою, теж активно наповнюється, за підтримки міжнародних партнерів. Розробляється мобільний застосунок, і триває робота над розширенням функціоналу. Наш наступний крок – розроблення та затвердження нормативно-правових актів, які визначатимуть порядок наповнення ВШО освітніми матеріалами, уроками, а також унормування процедури проведення експертизи цих матеріалів”, – повідомив Сергій Шкарлет

Міністр підкреслив, що команда МОН прагне забезпечити максимально прозорі та ефективні процедури експертиз матеріалів й оперативне їх розміщення.

“Не менш важливий аспект нашої роботи в цьому напрямі – це забезпечення безперешкодного доступу вчителів та учнів до пропонованого онлайн-контенту. Адже саме це є запорукою організації дистанційного/змішаного навчання в Україні на високому рівні”, – наголосив Сергій Шкарлет.

Система Orphus