Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Воїни-вертолітники повернулись з ротації до району проведення ООС

Льотні та наземні екіпажі окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського, що на Полтавщині, завершили чергову ротацію на Сході країни.

Кілька місяців воїни-авіатори виконували завдання з несення бойового чергування, евакуації поранених, транспортування вантажів, зокрема, гуманітарного характеру.

– Перебування особового складу бригади в районі бойових дій позначилось значною активізацією з боку проросійських збройних формувань, – розповів військовослужбовець частини Олексій. – Це і стало основним фактором, що визначив особливість нинішньої ротації. Додала клопоту і несприятлива погода, яка переважала майже весь період. Та, попри умови максимальної напруги, вертолітники всі поставлені завдання виконали в повному обсязі. І техніка, і люди відпрацювали з максимальною віддачею.

Льотні екіпажі й наземні спеціалісти авіабригади отримали високу оцінку Командування операції Об’єднаних сил.

Після приземлення на базовий аеродром щиру подяку особовому складу ротації висловив командир бригади. Слова вдячності та добрих побажань від командування доповнили грамотами найкращим військовикам за сумлінну й виснажливу бойову працю.

Уже невдовзі воїни-авіатори приступлять до виконання планових льотних змін.

 

Володимир Лазарєв, кореспондент АрміяInform

Система Orphus