Ви тут:
Суспільство 

Вірменія відмовилась від участі у цьогорічному Євробаченні

Суспільний мовник AMPTV оголосив про вихід з цьогорічного конкурсу учасників з Вірменії.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Eurovision Ukraine – Євробачення Україна.

“Після ретельних і детальних обговорень Громадська телекомпанія Вірменії вирішила вийти з конкурсу “Євробачення 2021”, беручи до уваги останні події, короткий термін виробництва, а також інші об’єктивні причини, які роблять участь Вірменії у пісенних змаганнях 2021 неможливою”, – йдеться у заяві AMPTV.

Читайте також: 5-денний карантин і тести на COVID-19: як цьогоріч відбудеться Євробачення

У свою чергу виконавчий керівник конкурсу “Євробачення” Мартін Остердал так прокоментував таке рішення:

“Вірменія показувала прекрасні результати на Євробаченні. Вона завжди створювала ажіотаж та демонструвала якісні виступи. Ми розуміємо причини їх відкликання і будемо сумувати за їх працьовитою та професійною делегацією в Роттердамі. Ми дуже сподіваємось на повернення Вірменії у 2022 році”, – коментує Остердал.

Нагадаємо, Україну на Євробаченні представлятиме гурт Go_A з піснею “Шум”. Гурт  став переможцем на Національному відборі-2020. Через скасування Пісенного конкурсу у 2020 році, у березні минулого року повідомили, що гурт Go_A поїде від України на Євробаченні-2021 з новою піснею.

Цьогоріч 65-й пісенний конкурс Євробачення пройде у Роттердамі. Півфінали відбудуться 18 та 20 травня, фінал — 22 травня.

Система Orphus