Ви тут:
Спорт Суспільство 

Відомий український клуб знімається з чемпіонату України, – ЗМІ

“Черкащина” не дограє до кінця сезон 2020/21 Другої ліги України.

На офіційному сайті ПФЛ опубліковано повідомлення від генерального директора клубу про припинення участі у поточному розіграші першості.

Причиною стали проблеми з фінансуванням клубу у 2021 році. Керівництво намагалось вирішити це, проте знайти інвесторів так і не вдалось. ПФЛ прийняла заяву та розпочала процес зняття клубу з чемпіонату.
До слова, Черкащина посідала 5 місце у групі Б Другої ліги за підсумками осінньої частини чемпіонату, маючи в активі 19 очок.

«Черкащина» — український футбольний клуб з міста Черкаси. Створений 2010 року на базі колишнього клубу «Дніпро». Виступає у Другій лізі. До 2014 року мав назву «Славутич», а до 2018 — «Черкаський Дніпро».

20 червня 2011 року команда «Славутич» отримала професіональний статус. У березні 2014 року «Славутич» став першою командою з другої ліги за всю історію українського футболу, якій вдалося пробитися до півфіналу Кубка України. Улітку 2014 року «Славутич» об’єднався з командою «Зоря» (Білозір’я) під назвою «Славутич-Зоря», проте незабаром отримав назву «Черкаський Дніпро». У липні 2018 року команда була перейменована в «Черкащина-Академія», а вже рівно через рік просто в «Черкащина».

Система Orphus