Ви тут:
Спорт Суспільство 

Відома українська спортсменка через брак фінансів змінила громадянство

Українська багаторазова призерка з бігу на середні та довгі дистанції Софія Яремчук повідомила про зміну громадянства.

Як повідомляє Суспільне, українська бігунка розповіла після участі на міжнародних змаганнях «Roma Riparte-Riparti Roma», що проходили в Римі.

Після змагань місцевий сайт FIDAL Lazio зазначив, що українська бігунка на забігу представляла Італію, оскільки отримала громадянство країни. У фінішному протоколі Яремчук також було зазначено, що вона виступала за місцевий клуб ACSI Italia Atletica.

“Так, це правда – нещодавно я отримала італійське громадянство. Ще до чемпіонату світу в Гдині я мріяла пробігти марафон за нормативом і потрапити в національну команду України. Але в кінці січня мені довелося зробити вибір. Це був непростий крок для мене і дуже обдуманий. Хочу зазначити, що я вже багато років тренуюся в Італії, тут живе моя мама.
Жодної підтримки від області (Львівської) за всі роки моєї спортивної кар’єри у мене не було. Всі тренувальні збори за кордоном та підготовку до чемпіонату світу з напівмарафону я проводила за власні кошти і завдяки допомозі мого клубу Acsi Italia Atletica і мого тренера Фабіо Мартеллі, яким я дуже вдячна”.

Система Orphus