Ви тут:
Культура Суспільство 

Від Лесі Українки до Alyona Alyona: ляльки Барбі перетворили на відомих українок

Українські майстри відтворили образи відомих українських жінок на основі ляльок Барбі. Виставку ляльок уже представили в Одесі та Києві (до того, як запровадили посилені обмеження).

Про це повідомляють організатори виставки проєкт «КуклЬтура», пише Громадське.

Проєкт «Barbie: Пані України» відтворює образи 36 українок. Серед образів, які втілили, зокрема є: письменниця Леся Українка, акторка Марія Заньковецька, художниця Соня Делоне, сучасні співачки Руслана, Alyona Alyona, а також волонтерка й політикиня Яна Зінкевич та інші.

Як розповідають у «КуклЬтура», вони звернулися до різних лялькових майстрів з усієї України, щоб ті відтворили образи українських діячок.

Також організатори розповіли, що для виставки не створювали нові іграшки. За основу брали звичайних Барбі, яких змінювали так, щоб у них впізнавались образи відомих українок: зокрема змінювали колір волосся, зачіски та макіяж ляльок.

У Києві виставка мала тривати з 16 по 28 березня, однак через те, що у столиці з 21 березня посилили карантин, організатори обіцяють продовжити термін виставки. Згодом колекція ляльок має відправитися на показ в інші міста України.

Система Orphus