Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

“Вечірня колисанка”: Радіо Культура та видавництво “Веселка” розпочали новий проєкт

Національне видавництво дитячої літератури “Веселка” та канал Радіо Культура реалізують спільний проект. У рамках передачі “Вечірня колисанка” для дітей звучать твори з книжок, які вийшли у видавництві. Це зокрема, твори із збірників “Дванадцять місяців” та славнозвісної серії “Казки народів світу”.

Про це повідомили у пресслужбі Держкомтелерадіо.

У ролі казкаря дідуся Василя – народний артист України Василь Чорношкур. Прем’єра відбулась 9 березня, в день народження Тараса Григоровича Шевченка. В ефірі прозвучали глави із книги Олеся Гончара про Тараса Шевченка “Учитель прекрасного і вічного. Відтоді упродовж всього березня щовечора діти можуть почути дитячу класику.

12 березня заплановано читання казок “Друг сонця” і “Соловей” із книги “Казки кримських татар” у перекладі Саніє Емірамзаєвої та Ірини Покровської.

Нагадаємо, Національне видавництво дитячої літератури «Веселка», як інші державні видавництва, належить до сфери управління Держкомтелерадіо. Засноване 1934 року, свій статус національного воно отримало у лютому 2010 року. На книжках з логотипом “Веселки” виросло кілька поколінь українців. Адже за роки свого існування воно випустило понад 10 тисяч назв книжок загальним накладом 1,5 мільярда примірників. “Веселка” має кілька престижних міжнародних нагород за ілюстрації (зокрема «Золоте яблуко» на бієнале в Братиславі, срібну медаль в Лейпцигу). Автори і художники “Веселки” відзначені численними дипломами та грамотами, стали лауреатами Національної премії України імені Тараса Шевченка, Премії Кабміну України імені Лесі Українки та ін.

Фото: ілюстративне

Система Orphus