Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Вакцина Sinovac не затверджена ВООЗ, – Ляшко

Вакцина проти COVID-19 Sinovac Biotech, якої має надійти в Україну 1,9 млн доз, не затверджена ВООЗ.

Про це головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив у коментарі РБК-Україна.

“Коли мова йде про міжнародні свідоцтва про вакцинацію, то в правилах (міжнародних медико-санітарних правилах, затверджених ВООЗ, – ред.) чітко прописано, що це свідчення дійсно тільки в тому випадку, якщо вакцина, яка використовується, або засіб профілактики затверджені ВООЗ “, – зазначив Ляшко.

За його словами, вакцина Sinovac, яка потенційно може бути поставлена ​​в нашу країну, поки такого дозволу від ВООЗ не має.

Нагадаємо, в Україні зареєстрували вакцину CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech.

Довідково. Вакцина Sinovac Biotech — це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством, що спеціалізується на виробництві вакцин проти гепатиту та грипу.

Вакцину дозволили для екстреного використання в Азербайджані, Бразилії, Китаї, Чилі, Індонезії та Туреччині. Китай дозволив використовувати вакцину виробника Sinovac Biotech для імунізації широкого загалу.

Ця вакцина містить у своєму складі інактивований вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет. Схоже працюють вакцини проти поліомієліту, дифтерії.

Вакцину Sinovac Biotech водять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у два тижні.

Система Orphus