Ви тут:
здоров’я Медицина Суспільство 

Вакцина проти коронавірусної інфекції CoronaVac: як працює та протипоказання

Минулого тижня в Україні надійшла перша партія вакцини CoronaVac виробництва Sinovac Biotech.

Вакцина Sinovac Biotech — це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством, що спеціалізується на виробництві вакцин проти гепатиту та грипу.

“Азербайджан, Бразилія, Китай, Чилі, Індонезія та Туреччина дозволили вакцину для екстреного використання для імунізації своїх громадян. Китай дозволив використовувати вакцину виробника Sinovac Biotech для імунізації широкого загалу”, – йдеться у повідомленні МОЗ.

За наяними дослідженнями станом на 25 березня 2021 року ефективність вакцини становить 83,5% після щеплення двома дозами.

Ця вакцина містить у своєму складі інактивований вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет. Схоже працюють вакцини проти поліомієліту, грипу.

Вакцину Sinovac Biotech водять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів.

Наприкінці 2020 року Міністерство охорони здоров’я України підписало контракт на постачання 1,9 млн доз вакцини від коронавірусу виробництва Sinovac Biotech.

Перша партія з 215 тис. доз вакцини Sinovac Biotech, придбана за державні кошти, надійшла в Україну 25 березня.

Нагадаємо, на початку квітня ВООЗ оголосить своє рішення — схвалити її до використання чи ні.

Інформаційна довідка_CoronaVac
Система Orphus Поделиться на fb