Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні запускають Національну Волонтерську Платформу

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні й Українська Волонтерська Служба спільно з Міністерством молоді та спорту запускають Національну Волонтерську Платформу.

На новоствореному онлайн-порталі неурядові організації можуть додавати волонтерські можливості, а кожен охочий — шукати волонтерство у своєму місті, повідомляють у пресслужбі Міністерства молоді та спорту.

“Я вважаю, що волонтерство надихає. Саме тому, ми намагаємося показати молоді, що участь у волонтерській діяльності не тільки допомагає відчути свою роль у розвитку країни, а й надає змогу отримати задоволення від допомоги іншим. Створення Волонтерської Платформи — гарна нагода знайти однодумців з  різних куточків нашої країни та налагодити партнерські стосунки для реалізації спільних проєктів”, — зазначає Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Проєкт покликаний поширювати культуру волонтерства в Україні задля розвитку громадянського суспільства. Волонтерська Платформа є містком між неприбутковими організаціями, активістами та молоддю.

“Понад три роки ми розвиваємо волонтерський рух в Україні. Щомісяця до нас звертаються понад 100 громадських організацій з малих та великих міст із проханням знайти волонтерів для екологічних, соціальних та освітніх проєктів. Всеукраїнський портал з волонтерськими можливостями дозволить однодумцям знаходити один одного та організації, до яких можна долучитись”, — зазначає керівниця Української Волонтерської Служби Анна Бондаренко.

Місія Волонтерської Платформи — познайомити українську молодь з можливостями, які відкриває волонтерство, та стати провідником у світі добрих справ. На платформі громадські організації можуть публікувати анонси волонтерських проєктів, а волонтери — переглядати можливості свого регіону та обирати найцікавіші ініціативи.

Сайт розроблений так, щоб і волонтери, і представники організацій у декілька кліків знайшли чи оприлюднили волонтерську можливість за дванадцятьма категоріями: від допомоги тваринам до онлайн-волонтерства.

 

Система Orphus