Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні запрацював Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

В Україні офіційно розпочинає працювати Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Це державний механізм протидії дезінформації, що дозволить захищати інформаційний простір від викривлень та вкидів.

Очолила Центр Любов Цибульська, повідомив у своєму телеграм-каналі Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

“Українці мають вміти розрізняти реальні факти від вигаданих провокацій РФ і масово ставати медіаграмотними. Таким чином ми також працюватимемо над підвищення рівня критичного мислення”, – пояснив Ткаченко.

Робота центру має передусім просвітницьку функцію: розвінчування фейків в українському інформпросторі. Досягатимуть це шляхом:

-стратегічни- комунікацій, що включають розробку контрнаративів РФ, проведення інформкампаній, включенням українських наративів у щоденну комунікацію уряду;
-створення онлайн-ресурсу, який активно реагуватиме на інформатаки;
-регулярного сповіщення про гібридну агресію з боку Росії на міжнародному рівні, спільне напрацювання механізмів з протидії дезінформації з міжнародними партнерами.

Система Orphus