Ви тут:
Культура Суспільство 

В Україні триває відбір до П’ятого конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми

До участі в конкурсі приймаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Фільми мають бути тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень.

Цьогоріч конкурс змінює правила та зосереджується на відборі виключно художніх фільмів. Також запроваджено поділ на ігрові фільми та анімацію – для кожної з цих категорій впроваджуються окремі грошові призи. Про це поінформували у ДержКіно.

Переможців конкурсу дитячих фільмів традиційно визначають відомі українські кінематографісти. Цього року в журі конкурсу – режисери Анатолій Лавренішин / Anatoliy Lavrenishin, Ірина Цілик / Iryna Tsilyk та Наріман Алієв (Nariman Aliev).

Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безплатних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті фестивалю https://childrenkinofest.com/ua/contest/kids-contest.htm. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт.

Роботи приймаються до 4 травня 2021 року.

Двадцятка фіналістів, обрана селективною комісією, буде оголошена 19 травня 2021 року та показана в містах-учасниках фестивалю. Переможців конкурсу назвуть 6 червня 2021 року, під час Церемонії закриття фестивалю. Автор найкращого українського дитячого фільму отримає почесний диплом і нагороду в розмірі 15 000 грн., приз глядацьких симпатій складе 8 000 грн., а творці найкращих дитячих ігрових та анімаційних фільмів у категоріях 7-10 та 11-14 років, будуть нагороджені дипломами та отримають по 4 000 грн.

Восьмий Міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест відбудеться з 28 травня до 6 червня 2021 року в понад 20 містах України.

Система Orphus