Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

В Україні створюють інформаційну систему у сфері позашкільної освіти: можна буде обирати дитячі гуртки та секції

Міністерство освіти і науки України підписало Меморандум про співпрацю з IT-компанією SoftServe. З цією компанією у Міністерство будуть працювати над цифровізацією позашкільної освіти.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив заступник Міністра освіти і науки з питань цифрових трансформацій Артур Селецький.

В Україні створюватимуть інформаційно-аналітичну систему у сфері позашкілля. За допомогою системи, можна буде ознайомитись з різноманітними дитячими гуртками, секціями, та їх графіками роботи.

“Позашкільна освіта спрямована на розвиток здібностей дітей та молоді у сфері науки, культури, спорту, технічної та іншої творчості. Наша мета – інтегрувати вже створені цифрові ресурси у сфері позашкільної освіти в єдину централізовану базу даних та запровадити електронну освітню систему для закладів позашкільної освіти”, – написав Артур Селецький.

На фото – варіант дизайну майбутнього сайту.

Така система допоможе користувачам:

-обирати найцікавіші та найближчі по місцерозташуванню гуртки, клуби, секції, тощо;

-бачити графік роботи та популярність гуртка (відвідуваність, наповненість груп);

-бачити рівень матеріально-технічного забезпечення (необхідні для навчання техніка, реквізит, тощо) а також кадрове наповнення (профілі педагогів та відгуки на заклад).

Система Orphus