Ви тут:
Освіта Суспільство 

В Україні стартувала кампанія “Подякуй вчителю”

Міністерство освіти і науки України разом з фінським проєктом “Навчаємось разом” проводять кампанію “Подякуй вчителю”. Її мета – нагадати українцям про важливу роль, яку вчителі відіграють у подальшому розвитку учнів, навіть у дорослому житті.

Організатори пропонують приєднатись до героїв відеоролика, який опублікований на сторінці МОН у YouTube, та висловити вдячність своїм улюбленим педагогам, яким українці завдячують своїми успіхами.

До участі в кампанії залучили представників різних професійних сфер: заступника Міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артура Селецького, телеведучу Наталію Мосейчук, дослідницю Антарктиди Марію Павловську, дитячу письменницю Таню Стус і президента Федерації Стронгмену України Сергія Конюшка.

Вони взяли участь у зйомці відеоролика, в якому згадали про вчителів, які зіграли значущу роль у їхньому особистому та професійному становленні. Герої відеоролика також висловили слова подяки своїм вчителям та закликали зробити це українців. Відео опублікували на офіційних сторінках МОН і фінського проєкту “Навчаємось разом” у Facebook під хештегом #ПодякуйВчителю. 

Кампанія “Подякуй вчителю” є завершальним етапом національного проєкту “Класний вчитель”. З самого початку метою цього проєкту була промоція українських вчителів як сучасних, компетентних, ерудованих і творчих педагогів, яких люблять учні та яким довіряють батьки. Сучасні вчителі вміють зацікавити дітей предметом, розкрити їхній потенціал і надихнути на подальші здобутки.

Кампанію створено за підтримки фінського проєкту «Навчаємось разом». Проєкт фінансується ЄС і Міністерством закордонних справ Фінляндії.

Про проєкт “Класний вчитель”

Національна кампанія “Класний вчитель” реалізується за ініціативи Міністерства освіти і науки України та фінського проєкту підтримки реформи української школи “Навчаємось разом”.

Її метою є показати суспільству, як змінюються українська школа та вчителі, а також започаткувати ініціативу “Дякую вчителю.

В межах проєкту створено:

  • онлайн-опитування для батьків учнів та вчителів, за результатами якого було отримано портрет ідеального вчителя, як його бачать батьки та самі вчителі;
  • спецпроєкт з онлайн-виданням “Українська правда.Життя” про сучасні формати освіти та важливі компетентності педагогів, які вони мають застосовувати на практиці в Новій українській школі;
  • соціальний відеоролик, а також білборди з реальними українськими вчителями.
Система Orphus