Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні щеплення проти Covid-19 зробили вже 6 888 осіб, – Максим Степанов

За кілька днів із початку вакцинальної кампанії щеплення зробили вже 6 888 осіб, а за минулу добу – 1 983.

Про це, під час брифінгу повідомив очільник МОЗ України Максим Степанов

“Саме вакцинація – один із головних способів зупинити третю хвилю пандемії COVID-19. І стратегічна мета МОЗ – наблизити кількість вакцинованих українців до 100%”, – наголосив він. 

«Ми почали робити вакцинацію каскадним шляхом, вона охоплює всю країну. І намагаємося мінімізувати будь-які ризики та будь-які помилки. Тому кількість щеплених збільшуємо поступово. Завдання, яке я поставив перед відповідальними за вакцинальну кампанію, – щоб на початок наступного тижня ми вийшли на щонайменше 10 тисяч щеплень на добу», – сказав міністр.

Очільник МОЗ наголосив: усі вакцини, які зареєстровані чи будуть зареєстровані в Україні, безпечні та ефективні. Це стосується і першого препарату проти COVID-19, який отримала держава, – Oxford/AstraZeneca (CoviShield).

«Наша стратегія – надати доступ до вакцини всім охочим безплатно. Вакцинація добровільна, але для подолання пандемії важливо, аби відсоток людей, які зроблять щеплення, наближався до 100%. Тому я закликаю всіх довіряти офіційній інформації, адже ми максимально вичерпно розповідаємо і про програму вакцинації, і про всі вакцини. Їхній спектр буде тільки збільшуватися. Ми повністю готові до масової вакцинації й можемо виходити на 5–7 мільйонів щеплених у місяць», – зазначив Максим Степанов.

Система Orphus