Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні планують збільшувати туристичний потік до зони відчуження

В Україні працюють над збільшенням туристичного потоку до зони відчуження. Але для потрібно створити інфраструктуру для туристів — місця харчування, проживання, фіззахист.

Про це розповів заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів Богдан Боруховський у рамках Всеукраїнського Форуму “Україна 30. Культура. Медіа. Туризм”.

“Задача інфраструктури – це, звичайно, питання номер №1. Ми говоримо про подвоєння туристичного потоку до зони відчуження і хочемо дійти до цифри в мільйон туристів на рік, тому під це повинна бути вся інфраструктура: місця харчування, проживання, контрольно-пропускні пункти, фіззахист. Ми зможемо точно сказати коли це станеться після того, як вирівняється ситуація з обмеженнями, пов’язаними з коронавірусом, але, безумовно, це найближчі плани”, – зазначив Боруховський.

За його словами, основним меседжем, який варто донести до суспільства, є той факт, що зона відчуження безпечна.

“Наприклад, мало хто знає, що Чорнобильський біосферний заповідник займає площу 237 тис. га і є найбільшим в Україні. Тому коли ми говоримо про розвиток природно-заповідного фонду ми також маємо на увазі і розвиток заповіднику”, – додав Боруховський.

Система Orphus