Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

В Україні планують присвоювати ліцеям статус опорного закладу освіти

В умовах адміністративно-територіальної реформи, коли розширюються повноваження сільських, селищних, міських радах в укрупнених районах, важливим залишається питання забезпечення доступної повної загальної середньої освіти.

Таким чином, в Україні пропонують змінити законодавчі підходи до формування мережі ліцеїв. Для цього Міністерство освіти і науки ініціює повторне проведення громадського обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про ліцей”, інформує пресслужба МОН.

Ключовими питаннями, на які варто звернути увагу, є можливість утворення в складі ліцею структурних підрозділів, що забезпечують здобуття  дошкільної, початкової та базової середньої освіти, а також присвоєння ліцею статусу опорного.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта у вигляді порівняльної таблиці прохають надсилати до 2 квітня 2021 року на e-mail: v_bozhinskiy@mon.gov.ua (Володимир Божинський, керівник експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення та децентралізації в освіті директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти).

 

Система Orphus