Ви тут:
Суспільство Україна 

Українських моряків із затонулого біля Румунії судна доставили до порту Констанци

Врятовані із затонулого судна “Волго Балт 179” українські моряки прибули до порту Констанци, наразі вони проходять медичний огляд.

Про це повідомив спікер Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко в Twitter.

“Volgo Balt 179: Врятовані українські моряки прибули до порту Констанци. Зараз вони проходять медичний огляд. Стан громадянки, евакуйованої вчора до лікарні, стабільний, загроз її життю немає”, – написав Ніколенко.

Він додав, що посол України в Румунії і консули наразі перебувають разом з моряками та надають їм необхідну консульську допомогу.

Нагадаємо, у Чорному морі біля берегів Румунії затонуло судно Волго Балт 179 з 13 українськими моряками на борту. Двоє людей загинули.

Порт Констанци — порт, розташований в румунському місті Констанца на західному узбережжі Чорного моря в 332 км від Босфору і в 157 км від порту Сулина, що знаходиться в гирлі Дунаю. Площа порту становить 3926 га, з яких 1313 га — будови на суші, 2613 га — акваторія. Роботі порту сприяють хвилерізи на півночі довжиною 8344 м і на півдні довжиною 5560 м. Констанца є найбільшим чорноморським портом, займаючи 17-е місце в Європі серед найбільших портів. Число співробітників порту становить 6 тисяч осів.

Система Orphus