Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські патрульні виписали перші нові підвищені штрафи водіям-порушникам

Перші водії-порушники вже отримали постанови із новими штрафами, що набули чинності 17 березня.

Про це написав у Facebook начальник Департаменту патрульної поліції  Олексій Білошицький.

У Київській та Рівненській областях патрульні зупинили “перших ластівок”, які отримали нові штрафи за порушення правил дорожнього руху. Обоє водіїв керували автомобілями без такого права.

У селі Чайки, Київської області, чоловіка позбавили права керування, проте він зухвало сів за кермо знову. Та непоміченим йому залишитися не вдалося. Патрульні Київщини порушення виявили й притягнули чоловіка до відповідальності, яка передбачена ч. 4 ст. 126 КУпАП – штраф у розмірі 20 400 гривень. Раніше за вказане адміністративне порушення передбачався штраф – 510 гривень.

Інший водій у Рівному ще навіть не отримував водійське посвідчення, а вже сів за кермо, порушив ПДР і отримав постанову від патрульних. Нехай цей випадок буде для нього хорошим уроком. Він отримав штраф згідно з ч. 2 ст. 126 КУпАП. Раніше штраф за таке порушення був 510 гривень, а відсьогодні стягнення накладається у розмірі – 3 400 гривень.

“Статистика щодо цих правопорушень: в період з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2020 року, на території України поліцейські склали 28 572 адмінматеріали за ч. 4 ст. 126 КУпАП (ті, хто були позбавлені і керували все одно), та 112 659 за ч. 2 ст. 126 КУпАП (ті, хто керували, проте ніколи не отримували цього права). Якщо бажаєте детальніше ознайомитися із нововведеннями щодо збільшення штрафів за порушення ПДР, дивіться цей допис https://cutt.ly/fz9TA8Z”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” в Україні збільшили штрафи за порушення ПДР.

Фото: Facebook

Система Orphus