Україна — Казахстан: де та коли дивитися матч відбору на ЧС-2022

Команда Андрій Шевченка проведе важливу зустріч у боротьбі за вихід на Мундіаль.

Матч групи D відбудеться сьогодні, 31 березня, у Києві на стадіоні НСК “Олімпійський”. Початок — 21:45.
Транслюватиме матч ТРК “Україна”.

Як повідомляє 24 спорт, Казахстану відводять роль аутсайдера, хоча “жовто-сині” програли французам без розгрому (але там сильно пощастило). Поки що це був їхній єдиний матч у відборі, але висновки з нього виявились доволі тривожними для збірної України. У поєдинку з Францією казахи зіграли у щось схоже на наш паризький низький блок, перекривши зону перед штрафним і спрямувавши атаки чемпіона світу на фланги. Класу та фарту казахам не вистачило, але “Ле Бле” дійсно вдалося сповільнити. Команді Дідьє Дешама реально було непросто.

Це поганий сигнал для України, адже саме на грі проти низького блоку підопічні Андрія Шевченка погоріли з Фінляндією. Наша збірна в тому матчі демонструвала рекордні показники за точністю передач усіх типів (~90%) і середньою тривалістю володіння (7 секунд), допустила небагато втрат (60) і мало що дозволила супернику до 80-х хвилин, але створила мінімум моментів (18 ударів, 1,79 xG). Українці впевнено розкатували м’яч в центрі поля, однак на останній третині критично гальмували. Як наслідок, маємо всього 11 успішних спроб входу в карний майданчик при 565 точних передачах – по одному вриванню на кожні 9 хвилин і кожен 51 пас.