УХЛ: «Краматорськ» несподівано обіграв «Кременчук»

Підопічні Мікульчика здобули другу перемогу над “містянами” у сезоні.

Як розповіли в УХЛ, недовго уболівальникам довелося чекати на першу закинуту шайбу, вже на четвертій хвилині гри Ципнятов вивів краматорців вперед. Через дві хвилини хокеїсти «Кременчука» зрівняли рахунок – Ворона відправив шайбу у ворота. Однак ще до кінця першого періоду Гринь реалізував більшість і вивів «Краматорськ» вперед. Сама гра у першому періоді пройшла на зустрічних курсах.

Другий період практично нічим не відрізнявся від першого, команди демонстрували рівну гру. «Краматорськ» атакував на контратаках, одна з них трохи згодом завершиться взяттям воріт, а чинні чемпіони України намагалися розігрувати комбінації.

Так, в одній з контратак Жвачкін зумів реалізувати другу більшість для своєї команди.
Заключний період пройшов без закинутих шайб. Запам’ятається він уболівальникам тільки бійкою, яку влаштували Золотухін і Денискін. Підсумок – 3:1 на користь «Краматорська».