Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

У “жовтих” та “помаранчевих” зонах радимо переводити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів та студентів, – Шкарлет

Через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію, Міністерство освіти і науки України за потреби радить продовжити канікули у школах.

А в регіонах, які перебувають у “жовтій” чи “карантинній” зонах, передбачено запровадження дистанційного навчання для школярів 5-11 класів, учнів профтехзакладів та студентів. Про цк повідомив у своєму Telegram-каналі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

“Враховуючи зростання показників захворюваності та рішення регіональних комісій ТЕБ та НС, спільні МОН і МОЗ рекомендації також передбачають запровадження додаткових обмежень при “жовтих” та “помаранчевих” рівнях епідемічної небезпеки, зокрема, переводити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти”, – повідомив Міністр. 

Однак такі обмеження варто застосовувати на територіях, де перевищені  епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також, де фіксується значне зростання кількості випадків захворювання на COVID-19.

Нагадаємо, наразі Полтавська область перебуває “жовтій” зоні карантину.

Читайте також:  Полтавський виш переходить на дистанційне навчання

А з 22 березня у полтавський школах розпочинаються весняні канікули.

Зараз в Україні діють такі карантинні обмеження щодо закладів освіти:

– забороняється відвідувати заклади освіти здобувачами, якщо на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів та персоналу закладу;

– забороняється проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);

– у “червоних” зонах забороняється відвідувати заклади освіти незалежно від форми власності, крім відвідування дітьми закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Система Orphus