Ви тут:
Анонс Полтавщина Спорт Суспільство 

У вересні в Полтаві відбудеться забіг в офлайн-форматі

Організатор забігу “Полтавська ніч” повідомили, що у 2021 році бігове дійство відбудеться у звичному форматі – офлайн.

Про це йдеться в анонсі у фейсбук.

“Полтавська ніч” повертається в офлайн формат. Після онлайнового минулого року ми всі скучили за проведенням “живих” забігів, тому цього року разом з вами кидаємо виклик вірусу і разом біжимо подалі від хвороб. Ну, а далі ви все знаєте. Звертаємо увагу тих, хто зареєструвався минулого року до оголошення про проведення Полтавської ночі в онлайн форматі – ви уже зареєстровані на цьогорічний забіг. Чекаємо вас на старті!”, – повідомили організатори.

Дистанції

10 км, ліміт подолання дистанції – 1,5 години (до участі в забігу на основну дистанцію 10 км допускаються особи, які досягли на момент старту віку 18 років).

5 км, ліміт подолання дистанції – 45 хвилин (до участі в забігу на дистанцію 5 км допускаються особи, які досягли на момент старту віку 16 років).

Учасникам молодше 18 років стартові пакети видаються тільки в присутності законних представників.

Розклад

14:00 – 19:45 – видача стартових пакетів учасникам;

19:45 – 19:55 – розминка учасників;

20:00 – старт забігу на 10км (заліковий час 1 год 15 хвилин);

21:15 – старт забігу на 5км (заліковий час 45 хвилин);

22:00 – 23:00 – pre-party “Полтавська ніч”;

22:30 – 23:00 – нагородження учасників;

23:00 – закриття заходу.

Місце старту: місто Полтава, Полтавська область, 36000, Першотравневий проспект, перехрестя вулиці Шевченка, вулиці Садова, площа поряд з Парком Перемога.

Місце старту збігається з місцем фінішу;

Траса забігу проходить по Першотравневому проспекту в м.Полтава.

У стартовому містечку буде знаходитись сцена для урочистої частини змагань, роздягальні, намет для реєстрації учасників, камера зберігання. 

При отриманні стартового пакета учасник зобов’язаний підписати заяву, відповідно до якої він повністю знімає з організаторів відповідальність за можливі збитки здоров’ю, отримані ним під час змагань. За учасників молодше 18 років заяву підписує батько або інший законний представник.

Кожен учасник, долаючи дистанцію, особисто і самостійно несе відповідальність за ризик, пов’язаний з участю в змаганні. Учасник самостійно оцінює рівень своєї підготовки до забігу.

Організатори змагання не несуть відповідальності за фізичні травми учасника, за будь-яку втрату, пошкодження спортивного обладнання чи іншого майна учасника, будь-які збитки і моральну шкоду, понесені учасником до, під час і після змагання.

У стартовий пакет учасника входить:

стартовий номер;

шпильки для кріплення номера;

подарунок від організаторів – ліхтарик;

промо-продукція партнерів заходу;

результат в заключному протоколі;

обслуговування в пункті харчування і гідратації;

нагородження;

при необхідності перша медична допомога упродовж траси.

 

Система Orphus