Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

У справі про узурпацію влади Януковичу суд залишив заочний арешт

Київський апеляційний суд залишив колишнього президента Віктора Януковича під запобіжним заходом у вигляді заочного арешту у справі щодо узурпації влади.

Таке рішення суд ухвалив у четвер, 25 березня, інформує Новинарня.

“Колегія суддів ухвалила: ухвалу судді Печерського суду (щодо обрання Януковичу запобіжного заходу у вигляді заочного арешту – Н.) залишити без змін, апеляційну скаргу захисника – без задоволення”, – оголосив суддя.

Повний текст ухвали оголосять 30 березня. Засідання було призначено на 10:30, але почалося із майже 1,5-годинним запізненням.

Захист Януковича на початку засідання оголосив, що двоє адвокатів Януковича, Віталій Сердюк і Ігор Федоренко, хочуть брати участь у засіданні, але не можуть: Сердюк – через захворювання, Федоренко – через те, що перебуває у відпустці.

Захисники експрезидента зазначили, що, зокрема, Сердюк підготував клопотання щодо перенесення цього судового засідання для того, щоб він міг брати участь у розгляді цієї апеляційної скарги.

Зі свого боку прокурор Денис Іванов зазначив, що представники сторони обвинувачення заперечують щодо задоволення цього клопотання.

Колегія суддів відмовила у відкладенні цього засідання.

“4 травня 2020 року Печерський районний суд Києва заочно взяв під варту Януковича у справі про узурпацію влади”, – йдеться у повідомленню.

Фото: Новинарня

Система Orphus