Ви тут:
Суспільство Україна 

У районі ООС провели інструкторсько-методичне заняття з мінної безпеки

На сході України в районі проведення операції Об’єднаних сил тривають інструкторсько-методичні та практичні заняття з мінної безпеки.

Про це повідомляє АрміяInform.

Присутні мають змогу ознайомитись з видами вибухонебезпечних предметів, які неодноразово зустрічались у районі проведення АТО/ООС та досі несуть небезпеку життю українських захисників і цивільного населення.

На практичних заняттях військовослужбовці дізнались про маркування потенційно небезпечних територій, де можуть зустрітись міни або снаряди, та алгоритм дій під час виявлення таких предметів.

«Військовослужбовці засвоїли основні правила та заходи безпеки під час поводження з вибухонебезпечними предметами. Такими предметами можуть бути авіаційні бомби, артилерійські снаряди, міни, мінометні фугаси, гранати та патрони. У будь-якому випадку до них не можна навіть торкатися. Варто уникати будь-яких дій зі знахідками або підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями», ― наголосили в пресцентрі ООС.

«Варто додати, що до знешкодження небезпечних предметів залучають виключно спеціально підготовлених фахівців піротехнічних груп, які пройшли фахову підготовку та мають практичні навички роботи з вибуховими речовинами та різноманітними боєприпасами», – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform

Система Orphus